Distriktsmästare 2023
OOps här hände det visst en olycka.... Försöker att återställa, ber om ursäkt så länge .....
Distriktsmästare 2021
Johannes Thuresson, HPK
Singel Öppen klass
2:a Mats Peterson, VAR
3:a Thomas Lindberg, HPK
Mikael Hallendorf, PET
Singel V55
2:a Hans-Åke Svensson, VAR
3:a Jan Nilsson, PET
Gunvor Byström, FFP
Singel Dam
2:a Pia Jonsson, VAR
3:a Emma Johansson, HPK
3:a Anita Karlsson, PET
Jan Nilsson, FFP
Singel V65
2:a Jan Viborg, KUN
3:a Leif Carlsson, VAR
3:a Stig Andersson, FFP
Berit Sjöberg och Dick Olsson, VAR
Mixed dubbel Öppen
2:a Thomas och Jennie Lindberg, HPK
3:a Johannes Thuresson och Emma Johansson, HPK
Kenneth Johansson och Birgitta Olausson, VAR
Mixed dubbel V65
2:a Gunilla och Lars-Åke Simonsson, KNF
3:a Tolvy Bengtsson och Magnus Stibe, PET
3:a Leif och Ann-Britt Carlsson, VAR
Patrik Pfeiffer och Åsa Hallendorf, PET
Mixed dubbel V55
2:a Pia Jonsson och Valter Mörk, VAR
3:a Ingegerd Henkelman och Hans-Åke Svensson, VAR
Chayada Wilsson och Anita Karlsson, PET
Dam dubbel
2:a Jennie Lindberg och Emma Johansson, HPK
Jan Nyman och Patrik Pfeiffer, PET
Dubbel V55
2:a Jan Nilsson och Mikael Hallendorf, PET
Björn Fränding och Ola Stenbrink, FFP
Dubbel V65
2:a Leif Lundqvist och Lennart Nordqvist, KNF
3:a Leif Carlsson och Ann-Britt Carlsson, VAR
3:a Mats Peterson och Christer Gunnarsson, VAR
Tomas Finnè och Daniel Svensson, HPK
Dubbel Öppen
2:a Thomas Lindberg och Jimmie Olsen, HPK
Åsa Hallendorf, Chayada Wilsson och Anita Karlsson, PET
Dam trippel
Kent Carlsson, Tomas Finné och Daniel Svensson, HPK
Trippel Öppen
2:a Thomas Lindberg, Jimmie Olsen och Johannes Thuresson, HPK
Jan Nyman, Mikael Hallendorf, Jan Nilsson, PET
Trippel V55
2:a Timo Lager, Mats Peterson och Hans-Åke Svensson
Rikard Klang, Magnus Stibe och Mats Nilsson, PET
Trippel V65
2:a Björn Fränding, Bengt Horn och Ola Stenbrink, FFP
3:a Kenneth Johansson, Birgitta Olausson och Christer Gunnarsson, VAR
3:a Lars Magnusson, Jan-Olof Olsson och Ulla Olsson, VAR
Bengt Hallström och Lennart Nordqvist, KNF
V55
2:a Jan Nyman och Magnus Stibe, PET
3:a Kenneth Johansson och Birgitta Olausson, VAR
3:a Levi Carlsson och Sven-Åke Persson, PET
Åsa Hallendorf och Anneli Nilsson, PET
Damdubbel
2:a Ann-Britt Karlsson och Christina Hofling, VAR
3:a Lena Hjalmarsson och Pia Johnsson, VAR
Thomas Lindberg och Johannes Thuresson, HPK
Öppen dubbel
2:a Jan-Olof Olsson och Ulla Olsson, VAR
3:a Mats Peterson och Berit Sjöberg, VAR
3:a Robert Bergström och Inger Nygren, VAR
Kenneth Johansson och Birgitta Olausson, VAR
V65
2:a Rikard Klang och Magnus Stibe, PET
3:a Claes Hellsten och Margareta Thronée, LBS